• 09122302215
 • ایران- تهران- بزرگراه فتح - منطقه 18

خرید دستگاه نقطه زن دست دوم

خرید دستگاه نقطه زن دست دوم

خرید دستگاه نقطه زن دست دوم

خرید دستگاه نقطه زن دست دوم

کاوشگران همیشه به دنبال موفقیت درصدی در کاوش های خود هستند، اما برای موفقیت چه چیزی لازم می باشد. عامل اصلی موفقیت کاوشگر داشتن فلزیاب یا گنج یاب حرفه ای و پیشرفته می باشد. شما با خرید دستگاه نقطه زن دست دوم می توانید به گنجینه های ارزشمند و باستانی دست یابید.

خوشبختانه پیشرفت علم و تکنولوژی کمک زیادی به تولید کنندگان فلزیاب کرده و توانسته اند به بهره مندی از تکنولوژی های پیشرفته محصولات مدرن و با کارایی بالایی را به مشتریان خود ارائه دهند.

اما خیلی از افراد که علاقه مند به کاوش هستند به خاطر عدم توانایی مالی قادر به خرید گنج یاب مورد نظر نیستند و به همین دلیل اقدام به خرید دستگاه دست دوم می کنند.

کانال فروش فلزیاب دست دوم

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که قصد خرید وسیله ای را داشته باشید ولی بودجه کافی را نداشته باشید. در این مواقع شما مجبور به خرید دستگاه دست دوم می باشید. در مورد خرید فلزیاب هم همین قضیه صادق است، بسیاری از افراد هم هستند که بعد از استفاده از دستگاه الکترونیکی خود قصد فروش آن را دارند.

به هنگام خرید این وسیله ها و دستگاه های دست دوم باید از کارکردن درست آن ها اطمینان حاصل کنید. دستگاه های فلزیاب با قیمت های بسیار بالایی به فروش می رسند و دستگاه های گران قیمت هستند. ممکن است داشتن یک ایراد به ظاهر کوچک باعث بلا استفاده شدن دستگاه شود.

 

خرید دستگاه نقطه زن دست دوم 09122302215
خرید دستگاه نقطه زن دست دوم
فروش فلزیاب و طلایاب در دتکتاک
09122302215

 

فلزیاب دست دوم و کارکرده سالم و اورجینال

دستگاه فلزیاب دست دوم و کارکرده سالم و اورجینال شرکت های نوکتا، او کی ام آلمان، ماینلب استرالیا، گرت آمریکا، لورنز و بقیه شرکت های خارجی که به صورت اورجینال است. در این سایت می توانید اعتماد کنید کارشناسان ما سابقه ۱۵ سال تجربه در خرید و فروش انواع فلزیاب و طلایاب ها و ردیاب و همچین اسکنرهای تصویری به شما کمک می کند که محصولات کارکرده اورجینال را خرید و همچنین آن را به فروش برسانید.

مزیت های خوب فلزیاب دست دوم و کارکرده سالم

بحث قیمتی است: با توجه به اینکه در بازار ایران هر روز نرخ ارز بالا می رود و دستگاه های اکبند هم متناسب با دلار روز بالا می رود. خیلی از افراد توانایی خرید محصولات به صورت اکبند را ندارند و به سمت خرید محصولات دست دوم و کارکرده سالم می افتند.

مزیت دیگر فلزیاب دست دوم خرید دستگاه مطمئن و توصیه شده: استفاده از فلزیاب هایی که با اینکه کارآیی و عملکرد بالایی را دارند ولی دیگر تولید نمی شود و این دستگاه ها توسط افراد با تجربه توصیه می شود که متاسفانه دستگاه اکبند آن وجود ندارد.

دستگاه مناسب افراد تازه کار: افرادی که تازه وارد بحث کاوش و فلزیاب می شوند اگر از یک دستگاه دست دوم و قیمت پایین کار را شروع کنند خیلی بهتر است. چون معمولا اولین خرید هر کاوشگر با توجه به هدفی که دارد و همچنین در محیط هایی که کاوش می کند.

 

دلیل نخرید فلزیاب دست دوم و کارکرده

در حالت کلی اگر یک فرد دستگاه را به صورت تازه و اکبند خریداری کنند خیلی بهتر است. باز خریدن سیستم های کارکرده و دست دوم یسری معایب دارد که می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

 1. عدم گارانتی دستگاه های اورجینال شرکت های معروف مانند ماینلب ، نوکتا ، اوکی ام و … حتما کاوشگران باید دقت کنند که گارانتی دستگاه مانده است و یا نه چون اگر زمان گارانتی مانده باشد که خیلی مزیت خوبی است.
 2. توجه به دستگاه که آیا خشی و یا خطی روی کویل و سیم پیچ های آن هست و یا نه که اگر مشکلی داست خریداری نکنند بهتر است.
 3. همچنین فلزیاب هایی هستند که خیلی کار کرده و تا حدی هم تعمیر شده است که خریداری اینها اصلا توصیه نمی شود.
 4. بعضی از شرکت ها و یا افراد دستگاه های دست دوم و کارکرده خود را با قیمت بالا پیشنهاد می کنند.

نکاتی برای خرید محصولات دست دوم و کارکرد

قدم اول: استفاده از یک فرد با تجربه

حتما از یک فرد با تجربه و همشهری خود که تجربه کافی در کار با فلزیاب را بلد است کمک بگیرید. یا اینکه از یک فردی دستگاه را بگیرید که بهش اعتماد دارید و یا یک شرکت معتبر است و دفتر حضوری و مکان مشخصی را دارد.

 

قدم دوم: خرید برندهای معتبر جهان

محصولات و برندهای مشهور را سعی کنید خریداری کنید و از برندهای داخلی و چینی همچنین برندهای شرکت هایی که نامعتبر است. به هیچ عنوان خریداری نکنید سراغ سیستم هایی بروید که سرشناس باشد و به راحتی بتوانید از خود شرکت از بابت فیک و اورجینال بودن آن استعلام بگیرید.

 

قدم سوم: بررسی شکل ظاهری دستگاه

شکل ظاهری آن توجه کنید به شکل و بدنه و رنگ دستگاه توجه کنید که فرسوده و یا ضربه ندیده باشد. به قسمت ها شکاف و پیچ و بقیه جاهای توجه کنید. که قشنگ بهم چسپیده باشد به شکل ظاهری کویل که ضربه خورده یا نه. همچنین کابل ها و سیم هایی که به هم وصل می شود توجه کنید که دست نخورده است یا نه و فابریک خودش باشد.

 

خرید دستگاه نقطه زن دست دوم 09122302215
خرید دستگاه نقطه زن دست دوم
فروش فلزیاب و طلایاب در دتکتاک
09122302215

 

قدم چهارم: کامل بودن تمامی محصولات جانبی

از وجود تمامی لوازم جانبی آن مطمئن شوید که کامل باشد. مانند جعبه کنترل، برد زانویی، کویل و سیم پیچ ها، کابل، هدفون و بقیه چیزها. اگر مطمئن شدید تمامی موارد هس حتما باید تمامی لوازم را با دستگاه چک کنید. که آیا با دستگاه هماهنگ است یا نه ؟ منظور این است که کار می کند  یا نه.

 

قدم پنجم: روشن کردن دستگاه

بعد از طی مراحل بالا و شکل ظاهری چک کردن و روشن کردن خود فلزیاب و امتحان کردن تمامی دکمه ها است. همچنین توجه به نمایشگر آن در حین استفاده از دکمه ها است. که آیا وقتی که دستوری به فلزیاب می دهیم آن دستور را منعکس می کند یا نه.

 

ویژگی های یک دستگاه گنج یاب دست دوم خوب عبارتند از:

 • قیمت معقول و مناسب داشته باشد
 • عمق نفوذ بیش از ۳ متر داشته باشد
 • قابل آپدیت و ارتقاء باشد
 • لوازم و قطعات آن موجود باشد
 • درصد خطای پایین و ثبات مناسبی داشته باشد
 • کویل در سایز های مختلف داشته باشد
 • سنسورها و قطعات آن عملکرد صحیحی داشته باشند

 

خرید دستگاه نقطه زن دست دوم با بهترین قیمت

برای خرید دستگاه نقطه زن، می‌توانید به دنبال دستگاه‌های دست دوم بگردید تا قیمت مناسبی برای خرید داشته باشید. در این صورت، لازم است که نکات زیر را در نظر داشته باشید تا بهترین دستگاه را با بهترین قیمت خریداری کنید.

نکته اول، همیشه لازم است قیمت دستگاه را با قیمت بازار و نوین مقایسه کنید. این روش به شما کمک می‌کند تا مشخص کنید که چقدر تخفیف باید به دستگاه دست دوم داده شود. در هر صورت، لازم است که دستگاهی را که با کارایی خوبی در دست شماست پیدا کنید.

نکته دوم، باید با مالکان قبلی دستگاه صحبت کنید تا از خاصیت‌ها و ویژگی‌های آن آگاه شوید. این اطلاعات به شما کمک می‌کند که بهترین تصمیم را در خرید دستگاه نقطه زن بگیرید.

نکته سوم، همیشه به دنبال دستگاه‌هایی با بیشترین طول عمر باشید. با در نظر گرفتن آخرین فناوری‌های موجود و با انتخاب کسانی که تجربه بیشتری در این زمینه دارند، می‌توانید دستگاهی با بیشترین کیفیت را برای خود انتخاب کنید.

 

خرید دستگاه نقطه زن دست دوم 09122302215
خرید دستگاه نقطه زن دست دوم
فروش فلزیاب و طلایاب در دتکتاک
09122302215

در نهایت توصیه ما برای شما این است که حتما از شرکت معتبر خرید کنید، تا از خدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید. برای خرید فلزیاب و اطلاع از قیمت دستگاه می توانید باشرکت زرشناسان در ارتباط باشید، این شرکت دارای 20 سال سابقه فروش می باشد. از خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت، زمین تست، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد، برای مشاوره با کارشناسان مجرب شرکت زرشناسان می توانید با ما در تماس باشید، تا از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوید.

شرکت زرشناسان

همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق راه های ارتباطی شرکت زرشناسان با ما در ارتباط باشید

اینستاگرام زرشناسان

تلگرام زرشناسان

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با تیم زرشناسان