• 09122302215
 • ایران- تهران- بزرگراه فتح - منطقه 18

دستگاه DEEP MASTER X5

دستگاه DEEP MASTER X5

دستگاه DEEP MASTER X5

دستگاه DEEP MASTER X  سیستم دیپ مستر ایکس 5 ساخت شرکت کا ایکس اس فایندر است، این شرکت در کشور کره فعالیت خود را آغاز کرد.  هیچ شخصی فکر نمی‌کرد که روزی برسد که بدون کندن زمین بتوانیم درون آن را ببینیم. دستگاه DEEP MASTER X5 با توجه به امکانات و ویژگی منحصر به فرد خود به سرعت در بین مشتریان شرکت زرشناسان محبوب شده است.

تکنولوژی و پیشرفت علم اما خلاف این موضوع را ثابت کرده است و امروز دستگاه‌های مانند فلزیاب Deep Master X5 را شاهد هستیم که بی‌هیچ کم‌ و کاستی در جستجو و کاوش زمین در کنار انسان خواهد بود. تکنولوژی‌ های به‌ کار رفته در آن تا حد زیادی از دیگر دستگاه‌ های مشابه، پیشرفته‌تر است.

بررسی قیمت فلزیاب دیپ مستر در بازار

امروزه شرکت‌های زیادی مشغول تولید فلزیاب هستند و می‌توانید انواع آن را در بازار پیدا کنید، اما نکته‌ای که اهمیت دارد، تحقیق پیش از خرید است. هنگامی که تصمیم شما برای خرید یک فلزیاب قطعی شد، باید به دنبال محصولی مانند فلزیاب دیپ مستر ایکس 5 باشید که بتواند تمام نیازهای شما را برطرف کند.

سؤال‌هایی مانند فلزیاب دیپ مستر ساخت کجاست یا قیمت فلزیاب دیپ مستر چقدر است؟ در این مسیر می‌توانند شما را به سمت اطلاعات کاربردی هدایت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دیپ مستر x7 می توانید این مقاله از سایت را مطالعه کنید.

 

دستگاه DEEP MASTER X509122302215
دستگاه DEEP MASTER X5
فروش فلزیاب و طلایاب در دتکتاک
09122302215

مشخصات دستگاه DEEP MASTER X5 عبارتند از:

 • سیستم کارکرد پالس القایی (PY)
 • توانایی شناسایی فلزات کوچک در عمق
 • دارای لوپ دیسکی 50 سانتی و کویل 120*120
 • توانایی کارکردن در بدترین شرایط معدنی
 • دارای بالانس به صورت اتوماتیک و دکمه های لمسی
 • عمق کاوش واقعی تا 4 متر در زمین
 • دارای حالت Zero جهت صفر کردن بالانس و شناسایی نقطه دقیق هدف
 • شناسایی عمق فلزات به سانتی متر
 • توانایی تغییر حساسیت و قدرت دستگاه نسبت به شرایط زمین
 • حالت تفکیک فلزات به صورت طلا و غیرطلا و شناسایی فلزات ارزشمند
 • دارای منوی تنظیمات کلی دستگاه و تنظیمات کارخانه
 • دارای تنظیم حساسیت 4 گروه کاری
 • تنظیمات نور صفحه – صدا و فیلتر
 • شناسایی ابعاد فلز 15×15 سانت در عمق cm 80/1 متر زیر زمین
 • 2 سال گارانتی و 3 سال خدمات پشتیبانی K.X.S
 • دارای دفترچه راهنمای فارسی و انگلیسی

فلزیاب دیپ مستر؛ جدیدترین نسل سیستم‌های دیپ مستر

این دستگاه در شرکت KXS FINDERS کره طراحی و تولید می‌شود. این شرکت تمام دانش و تجهیزاتی که یک فلزیاب نیاز دارد در مدل X5 پیاده‌سازی کرده و می‌توانید با خیالی آسوده این دستگاه را برای کاوش انواع فلزات همراه خود داشته باشید.

دستگاه دیپ مستر دارای لوپ دیسکی 50 سانتی‌متری و کویل 120*120 است که به کمک آن‌ها می‌توانید به‌راحتی هر فلزی را در اعماق زمین شناسایی کنید.

قابلیت حمل آسان و کارکرد در شرایط مختلف

با خرید فلزیاب دیپ مستر قرار نیست که در حین کاوش خسته شوید. چرا که این دستگاه به‌گونه‌ای طراحی شده که می‌توانید برای ساعت‌ها از آن استفاده کنید بدون آنکه ذره‌ای خستگی برای شما به همراه داشته باشد. همه تجهیزات به‌کار رفته در این فلزیاب با وجود وزن کم عملکرد بسیار خوبی دارند که شما را شگفت‌ زده خواهند کرد.

به‌علاوه که برای فلزیاب Deep Master می‌توانید از یک جعبه مخصوص استفاده کنید. همه قسمت‌های این دستگاه از هم جدا می‌شوند و می‌توانید به‌راحتی همه آن‌ها را با استفاده از این جعبه مخصوص حمل کنید.

قابلیت تفکیک فلزات آهنی و غیر آهنی در فلزیاب deep master x5

با استفاده از این ویژگی می‌توانید دقت کاوش خود را بسیار افزایش دهید و به‌طور خاص به دنبال یک فلز خاص باشید. با تنظیم دستگاه می‌توانید طلا، نقره، مس یا هر نوع فلز دیگری را از هم تشخیص داده و مستقیم به سراغ آن‌ها بروید.

 

دستگاه DEEP MASTER X509122302215
دستگاه DEEP MASTER X5
فروش فلزیاب و طلایاب در دتکتاک
09122302215

فلزیاب deep master x5 دارای تبلت و صفحه نمایشگر دید در شب

هنگامی که می‌گوییم این دستگاه از هیچ امکاناتی کم ندارد دقیقاً منظور همین موارد است. کمتر فلزیابی را می‌توانید پیدا کنید که تبلت اندرویدی داشته باشد و بتوانید حتی در طول شب‌ هم به دنبال فلزات بروید. با استفاده از نمایشگر دید در شب این دستگاه دیگر ساعت خاصی برای کاوش وجود ندارد و فقط کافی است اراده کنید.

قابلیت تنظیم حساسیت و جلوگیری از پارازیت‌ها

Deep master x5قیمت یک ویژگی خاص دارد که به کمک آن می‌توانید حساسیت دستگاه را تغییر دهید. تغییر حساسیت کاوش دستگاه، عمق مفید جستجو را کم یا زیاد می‌کند و می‌توانید فلزات خاصی را مشخص کنید که دستگاه به دنبال آن‌ها باشد.

از طرف دیگر امکان تنظیم فرکانس دستگاه برای کارکرد در مناطق با پارازیت مخابراتی نیز وجود دارد. این ویژگی عمدتاً در نزدیکی مناطق مسکونی که پارازیت‌های الکترونیکی زیاد هستند، کارایی خواهد داشت

قابلیت اسکن کردن زمین و تشخیص دقیق عمق

فلزیاب دیپ مستر می‌تواند تمام اسکن‌های انجام شده از سطح زمین را به حافظه رم خود منتقل کند و با تحلیل داده‌ها، عمق دقیق کاوش را به کاربر نشان دهد. به‌این‌ترتیب حتی اگر به دنبال یک سکه کوچک هم باشید با تنظیم دستگاه و کاوش دقیق می‌توانید به آن برسید.

دستگاه DEEP MASTER X5 چگونه کار می‌ کند؟

مهم‌ترین اقدام برای استفاده و کارکرد با فلزیاب DEEP MASTER X5 این است که برای کاوش در یک منطقه خاص، حتماً دستگاه را بالانس کنید. مطمئن شوید که در منطقه‌ای که اقدام به بالانس دستگاه می‌کنید، فلزی وجود نداشته باشد. در هنگام کار با این دستگاه دقت داشته باشید که موبایل، یا اشیا فلزی در کنارتان نباشند. نهایتاً هم دقت داشته باشید که فاصله لوپ این دستگاه از سطح زمین باید حداقل 15 سانتی متر باشد تا نتیجه دقیق‌تری دریافت کنید.

دستگاه DEEP MASTER X509122302215
دستگاه DEEP MASTER X5
فروش فلزیاب و طلایاب در دتکتاک
09122302215

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با تیم زرشناسان