• 09122302215
  • ایران- تهران- بزرگراه فتح - منطقه 18

ردیاب رگلاتور

ردیاب رگلاتور

ردیاب رگلاتور

ردیاب رگلاتور

شعاع زن حرفه ای REGULATOR یکی از بهترین و کم حجم ترین دستگاه های جهان است. در زمینه ی یافتن فلزات گرانبها و جستو جوی انواع گنج و طلا مناسب است. میتوان از آن برای یافتن فلزات به عنوان یک ردیاب مورد اطمینان استفاده کرد. ردیاب رگلاتور توسط شرکت electroscopes ساخته شده است. تا افراد با آن بتوانند به اهداف مورد نظر خود برسند. در ادامه این مقاله اطلاعات لازم و کافی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم، تا تجربه خوبی از خرید فلزیاب داشته باشید.

 

ردیاب رگلاتور09122302215
ردیاب رگلاتور
فروش فلزیاب وطلایاب در دتکتاک
09122302215

 

نحوه کار با ردیاب REGULATOR

ردیاب رگلاتور با داشتن قابلیت تفکیک فلزات و تفاوت قائل شدن میان فلزات گرانبها و فلزات بی ارزش به یک دستگاه عالی برای یافتن انواع جواهرات، تکه های کوچک طلا و مروارید تبدیل شده است. علاوه بر اینکه مانند اکثر دستگاه ها می تواند فلزات ذکر شده را پیدا کند قابلیت این را هم دارد. تا به وسیله آن انواع سنگ های آسمانی، پلاتین و دیگر فلزات کمیاب را شناسایی کند.

نحوه کار این دستگاه درست مثل ردیاب پی ام آر 3 است. این شعاع زن به صورت پیشفرض برای یافتن طلا طراحی شده است. شما می توانید برای یافتن فلزات دیگر فلز موردنظر را در قسمت نمونه بریزید. پس از آن کاوش حرفه ای را برای آن فلز شروع کنید و با این کار شما به دستگاه دستور می دهید. تا فقط جست و جو را برای آن فلز موجود در خشاب دستگاه آغاز کند و به دیگر فلزات اعتنایی نداشته باشد و شما با این کار قدرت تفکیک این دستگاه را به صورت دستی و خیلی دقیق تنظیم می کنید.

 

کاربرد ردیاب رگلاتور

شعاع زن قدرتمند رگلاتور دارای میله زمینی بسیار رسانا است و سنجشگری خوبی برای تنظیم شدت سیگنال در آن وجود دارد. تمامی ویژگی های دستگاه این امکان را به اپراتور می دهد تا آن را برای 10 منطقه مختلف تنظیم کند و همچنین دارای باتری قوی 9 ولتی است. که به همین علت امکان را به شخص می دهد تا ساعات زیادی از آن طور مداوم استفاده کند و نگران تمام شدن باتری دستگاه نشود.

 

ردیاب رگلاتور09122302215
ردیاب رگلاتور
فروش فلزیاب وطلایاب در دتکتاک
09122302215

 

ویژگی های منحصر به فرد شعاع زن رگلاتور:

  • تشخیص و تفکیک جواهرات، تکه های کوچک فلزات و مرواریدها
  • ردیابی مکان سنگ های آسمانی، پلاتین و دیگر فلزات ارزشمند
  • شامل کیف حمل و نقل کردن دستگاه
  • کیف حمل و نقل کردن وسایل جانبی دستگاه
  • لوازم جانبی با دوام و میله زمینی بسیار رسانا
  • تنظیم ۱۰ منطقه ای به صورت کاملا حرفه ای و دقیق
  • مناسب برای کشف و پیداکردن تکه های فلزات و سکه
  • داشتن باتری آلکالین ۹ ولت برای کار مداوم با دستگاه

 

تنظیم کننده دیجیتال Regulator

با طراحی این ردیاب اعداد بزرگ و آسان برای مشاهده را می توان روی صفحه ای تنظیم کرد، که در آن بهترین تشخیص را دریافت می کنید. این صفحه نمایش همچنین دارای نور پس زمینه برای شرایط کم نور و نماد باتری اگر به دنبال گنجینه های طلایی هستید، برای جستجوی ناگت ها، یا فقط به دنبال منطقه ای هستید، تا تجهیزات جستجوی خود را در یک رودخانه یا نهر تنظیم کنید، دستگاه Regulator ممکن است برای شما مناسب باشد. اما سایر فلزات را می توان به سادگی با افزودن فلز مشابه در محفظه نمونه تشخیص داد.

 

ردیاب رگلاتور09122302215
ردیاب رگلاتور
فروش فلزیاب وطلایاب در دتکتاک
09122302215

 

نتیجه گیری

در نهایت توصیه ما برای شما این است که حتما از شرکت معتبر خرید کنید، تا از خدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید. برای خرید فلزیاب و اطلاع از قیمت دستگاه می توانید با شرکت زرشناسان در ارتباط باشید، این شرکت دارای 20 سال سابقه فروش می باشد. از خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت، زمین تست، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد، برای مشاوره با کارشناسان مجرب شرکت زرشناسان می توانید با ما در تماس باشید، تا از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوید.

شرکت زرشناسان

همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق راه های ارتباطی شرکت زرشناسان با ما در ارتباط باشید

اینستاگرام زرشناسان

تلگرام زرشناسان

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با تیم زرشناسان