• 09122302215
 • ایران- تهران- بزرگراه فتح - منطقه 18

فلزیاب ترمو اسکن

فلزیاب ترمو اسکن

فلزیاب ترمو اسکن

فلزیاب ترمو اسکن

دستگاه فلزیاب FS THERMOSCAN بر مبنای تغییر دمای مواد موجود در زمین است و به دلیل کارکرد عالی و دقت بالا در دسته بندی بهترین فلزیاب قرار می گیرد. که می تواند انواع فلزات و اشیاء با ارزش را در عمق های بالا برای ما نمایان کند. مساحتی که ردیاب ترمو اسکن در هر بار اسکن می کند 50 * 50 است یعنی با هر بار استفاده بدون حرکت می توانید محیطی 2500 مترمربعی را با نهایت دقت اسکن کنید و در صورت وجود دفینه و فلزات با ارزش به وجود آن پی ببرید. همان طور که می دانید وقتی فلزات و اشیاء برای مدتی در خاک بمانند گاز تولید می کنند.  پس این دستگاه با سنجش این میزان تفاوت دما به وجود فلزات گرانبها و دفینه ها پی می برد و آن را به اطلاع اپراتور می رساند.

 

فلزیاب ترمو اسکن09122302215
فلزیاب ترمو اسکن
فروش فلزیاب وطلایاب در دتکتاک
09122302215

دستگاه FS THERMOSCAN

این دستگاه به نحوی مکملی برای فلزیاب EXP 4500 و دستگاه فلزیاب EXP 5000 محسوب می شود که میتوان به تنهایی نیز از آن استفاده کرد. در صورت استفاده از آن همراه با EXP 4500 این امکان به وجود می آید که تصاویر اسکن شده را ذخیره و سپس برای تجزیه و تحلیل آنها از کامپیوتر و نرم افزار های دیگر استفاده کرد، تا به اطلاعات دقیقی دست یافت. دستگاه فلزیاب FS THERMOSCAN دارای کارکرد ساده است و هر شخصی میتواند با آن به کاوش های حرفه ای بپردازد. همچنین از این دستگاه میتوان در تمام شرایط و زمین ها استفاده کرد و نوع زمین و جنس آن تاثیری در کارکرد این دستگاه ندارد.

 

فلزیاب ترمو اسکن09122302215
فلزیاب ترمو اسکن
فروش فلزیاب وطلایاب در دتکتاک
09122302215

قیمت فلزیاب ترمو اسکن

این دستگاه فلزیاب علاوه بر استفاده از سیستم حرارتی از سیستم مادون قرمز نیز برای نشان دادن حفره ها و تونل ها استفاده می کند. تا تصاویر هرچه بهتر و باکیفیت تری اسکن کند و بتواند اهداف را تا حد ممکن برای اپراتور نمایان سازد. همچنین از دو پرتاب کننده لیزری برای نفوذ بیشتر در زمین استفاده می کند، که این امکان را فراهم می سازد تا عمق و موقعیت هدف در زمین به طور دقیق نمایش داده شود.

با در دست داشتن این دستگاه نیازی نیست برای اسکن به مکان های صعب العبور بروید. بلکه می توانید از فواصل دور نیز از آن استفاده کنید و همانند اینکه در مکان کاوش حضور دارید تصاویر را ببینید و به وجود اشیاء پی ببرید. برای خرید فلزیاب و نیز همچنین اطلاع از قیمت فلزیاب ترمو اسکن می توانید با شرکت آسیا مدرن در ارتباط باشید، تا از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوید.

 

فلزیاب ترمو اسکن09122302215
فلزیاب ترمو اسکن
فروش فلزیاب وطلایاب در دتکتاک
09122302215

برخی ویژگی های دستگاه FS THERMOSCAN شامل موارد زیر می شود:

 • ابعاد (H x W x D) 35 x 12 x 22 سانتی متر
 • وزن حدود ۰.۹ کیلوگرم
 • ولتاژ ۱۲ VDC
 • اشاره گر لیزری
 • لیزر کلاس ۲ (مطابق با استاندارد EN 60 825-1)
 • دامنه تا ۵۰ متر
 • طول موج ۶۳۰ – ۶۸۰ nm
 • حداکثر خروجی ۱ مگاوات
 • خوانش اندازه گیری
 • دمای مطلوب سطح ۱۰ درجه سانتی گراد
 • نسبت مسافت فاصله / نقطه ۸: ۱
 • میدان دید (زاویه شعله ور) ۷ °

 

دانلود لوگو ی PNG واتساپ - PNG Whatsapp Download – دانلود رایگان

سیستم کار فلزیاب ترمو اسکن

مساحت مورد اسکن آن ۵۰×۵۰ می باشد، که ۲۵۰۰ متر مربع در یک اسکن کامل می باشد.  بعد با کامپیوتر آن را تحلیل کرد و اگر به طور مستقل استفاده شود می تواند وجود دفینه یا تونل و حفره را در آن منطقه تشخیص بدهد.

اما بدون استفاده از سیستم ای اکس پی ۴۰۰۰ تصویری نشان نمی دهد. دستگاه ترمو اسکن بهترین مکمل ای اکس پی ۴۰۰۰ که به طور مستقل و تنها هم میتوان از آن استفاده کرد.

در نهایت توصیه ما برای شما این است که حتما از شرکت معتبر خرید کنید، تا از خدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید. برای خرید فلزیاب و اطلاع از قیمت دستگاه می توانید با شرکت آسیا مدرن در ارتباط باشید، این شرکت دارای ۲۵ سال سابقه فروش می باشد. از خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت، زمین تست، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد، برای مشاوره با کارشناسان مجرب شرکت آسیا مدرن می توانید با ما در تماس باشید، تا از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوید.

شرکت زرشناسان

خرید نمایید،
همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق راه های ارتباطی شرکت زرشناسان با ما در ارتباط باشید.

اینستاگرام زرشناسان

تلگرام زرشناسان

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو

آخرین مقالات

فلزیاب G-Maxx II

فلزیاب G-Maxx II

فلزیاب Gold Finder 2000

فلزیاب Gold Finder 2000

فلزیاب موبایلی

فلزیاب موبایلی

فلزیاب NATIONAL GEOGRAPHIC

فلزیاب NATIONAL GEOGRAPHIC

ردیاب Titan 500

ردیاب Titan 500

برچسب ها

تماس با تیم زرشناسان