• 09122302215
  • ایران- تهران- بزرگراه فتح - منطقه 18

فلزیاب پالسی

فلزیاب پالسی

فلزیاب پالسی

قطعات فلزیاب

همانطور ک میدانید اصولا فلزیاب ها برای کاوشگران مناسب میباشد. فلزیاب ها همانند دیگر دستگاه ها دارای قطعات متنوع میباشد، که هر کدام دارای قابلیت های متنفاوتی میباشد. در این مقاله به بررسی قطعات فلزیاب و همچنین ساخت فلزیاب اطلاعاتی خواهیم داد.

 

ساخت فلزیاب پالسی قدرتمند با عمق کاوش بالا

فلزیاب پالسی دسته ای از فلزیاب ها هستند که دارای عمق کاوش بیشتری نسبت به فلزیاب های فرکانسی میباشد. این دستگاه در زمین دارای خاک معدنی عملکرد بهتری دارد. به همین منظور برای خاک ایران بسیار مناسب میباشد. همچنین این دستگاه میتواند تا عمق ۳۰ سانتی متری سکه های درون خاک را کاوش کند. فلزیاب پالسی از یک سیم پیچ در لوپ به عنوان فرستنده و هم به عنوان گیرنده استفاده میکند.

همچنین برای طراحی لوپ دستگاه نیز میتوانید از یک پرینتر سه بعدی استفاده کنید. از مهمترین بخش این دستگاه، قطعه کیت میباشد. که با حساسیت بالا به فلز طلا، قابلیت تفکیک فلزات و طلا، دارای تنظیم فرکانس و ثبات بسیار بالا اهمیت کیت را مشخص میکند.

 

 

فلزیاب پالسی
فلزیاب پالسی

 

 

از جمله قطعات مورد نیاز برای ساخت فلزیاب قوی عبارت است از :

ترانزیستور
خازن
باطری
سیم پیچ (لوپ)

 

 

خرید قطعات فلزیاب

تهیه ی قطعات فلزیاب با کیفیت در بازار کار بسیار دشواری است. در صورتی که هر یک از قطعات دستگاه با مشکل رو به رو شود، عملکرد فلزیاب را مختل میکند. شرکت آسیامدرن با ۲۰ سال سابقه کار در زمینه ی خرید، فروش و تعمیر قطعات و دستگاه فلزیاب، گنج یاب و طلایاب در تهران مستقر هستند.

 

بررسی قوی ترین کیت فلزیاب پالسی

کیت به مجموعه ای از قطعات الکترونیکی مانند : خازن، ترانزیستور، آی سی می گویند. که کارایی کیت کمک به کاوش فلزات در عمق بالا میباشد.

 
از مشخصات مهم کیت با کیفیت میتوان به چندین مورد اشاره نمود :

دارای چندین مرحله فیلتر حذف ذرات
حساسيت فوق العاده بالا به فلز طلا
نفوذ بسیار قوی
فرکانس پایین
بهینه و اصلاح شده
تنظیم فرکانس

 

شرکت زرشناسان

 

قیمت فلزیاب پالسی

قیمت این دستگاه با توجه به تغییر نرخ ارزها متفاوت میباشد، درنهایت توصیه ما برای شما این است که حتما از شرکت های معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید. یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت زرشناسان است که دارای 25 سال سابقه فروش  میباشد از خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت، زمین تست،  خدمات پس از فروش و گارانتی معتبراشاره  کرد. برای اطلاع از قیمت این  فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید.

اگرشما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید میتوانید از طریق لینک مربوطه اقدام به خرید نمایید،
همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق راه های ارتباطی شرکت زرشناسان با ما در ارتباط باشید.
اینستاگرام زرشناسان
تلگرام زرشناسان

سوالکده

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با تیم زرشناسان