• 09122302215
 • ایران- تهران- بزرگراه فتح - منطقه 18

فلزیاب Pulse Power DX8000

فلزیاب Pulse Power DX8000

فلزیاب Pulse Power DX8000

فلزیاب Pulse Power DX8000

دستگاه فلزیاب نقطه زن Pulse Power DX 8000 از مطمئن ترین و حساس ترین فلزیاب های حال حاضر می باشد، که برای جستجوی فلزات در عمق زیاد مناسب است. به عنوان یکی از فلزیاب پالسی خارجی شناخته می شود.

مواردی از قبیل آب، خاک های مغناطیسی، نمک و تغییرات در دمای هوا در کارکرد قسمت های الکترونیکی این دستگاه فلزیاب خللی وارد نمی کند. بنابراین میتوان گفت دستگاه فلزیاب نقطه زن Pulse Power ابزاری است. مطمئن برای یافتن اشیا فلزی در عمق های بسیار زیاد حتی در بدترین شرایط محیطی اطراف آن.

فلزیاب Pulse Power DX8000 09122302215
فلزیاب Pulse Power DX8000
فروش طلایاب فلزیاب در دتکتاک

 

قیمت فلزیاب پالسی

دستگاه فلزیاب Pulse Power با داشتن مدار الکترونیکی مخصوص برای استفاده حساس در کاوش مورد استفاده قرار میگیرد. عمق کاوش بین ۲ تا ۸ متر می باشد. قابلیت نمایش عمق هدف با سیستم آنالیز فلزات آهنی و طلا شما را در یافتن اهداف فلزی و غیرفلزی در اعماق زمین کمک می کند.

برای خرید فلزیاب و اطلاع از قیمت فلزیاب پالسی می توانید با کارشناسان مجرب شرکت آسیا مدرن در ارتباط باشید و از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوید.

ویژگی دستگاه فلزیاب پاور پلاس در گنج یابی

دستگاه فلزیاب Pulse Power یکی از دستگاه های شناخته شده در ردیف فلزیاب های حرفه ای می باشد. این دستگاه به صورت کاملا حرفه ای طراحی گردیده است. Pulse Power را می توان در هر نوع زمین و تحت هر شرایطی که معمولا فلزیاب های دیگر قادر به کار در این گونه شرایط نیستند به کار برد.

در این فلزیاب بوقی جهت کشف فلزات از سیستم پالسی استفاده شده است. که وجود مسائلی از قبیل آب نمک خاک مغناطیسی سنگ های معدنی (پایین تر از ۹۰%) و تغییرات در دمای هوا و غیره در کارکرد دستگاه هیچ خللی وارد نخواهد کرد.

 

فلزیاب Pulse Power DX8000 09122302215
فلزیاب Pulse Power DX8000
فروش طلایاب فلزیاب در دتکتاک

 

 

کارکرد دستگاه فلزیاب Pulse Power DX8000

دستگاه فلزیاب Pulse Power بر اساس سیستم پالسی تولید شده است. که نخست پالس های مغناطیسی کوتاه و پرقدرت از طریق لوپ جستجوگر پخش می شوند. این جریان های دایره ای شکل در شی فلزی نگه داشته می شوند. پس از اینکه پالس مغناطیسی تولید شده توسط لوپ جستجوگر قطع شود.

این جریان های دایره ای شکل به هنگام تاخیر زمان دریافت کننده دستگاه که از این پس همان لوپ های جستجوگر به عنوان لوپ های گیرنده عمل می کنند. تا بتواند تغییرات ولتاژی خیلی کوچک را کاوش کند.

همچنین باید آن علامت خاص را از امواج مزاحم دیگر نیز جدا کند، این علامت باید تقویت شود تا کنترل نوسان ولتاژ بوجود آید که در نتیجه به هنگامی که فلزی در میدان و با نزدیک لوپ جستجوگر قرار داشته باشد علامتی صوتی را از طریق بلندگوهای داخلی و یا گوشی هدفون پخش می کند.

 

 

فلزیاب Pulse Power DX8000 09122302215
فلزیاب Pulse Power DX8000
فروش طلایاب فلزیاب در دتکتاک

 

بهترین دستگاه نقطه زن طلا

جریان های دایره ای شکل که در یک شی فلزی تولید می شوند. به دلایل مختلفی از بین می روند، که البته بستگی به میزان قابلیت هدایت آن شیء فلزی نیز دارد.

این به شما آگاهی لازم در مورد نوع فلز را می دهد. به علاوه آنکه صدای صوتی نیز پخش می شود که کار را برای تعیین کردن مکان دقیق و اندازه شیء فلزی آسان می کند.

 • خرید فلزیاب از شرکت زرشناسان

  در نهایت توصیه ما برای شما این است که حتما از شرکت معتبر خرید کنید، تا از خدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید. برای خرید فلزیاب و اطلاع از قیمت دستگاه می توانید باشرکت زرشناسان در ارتباط باشید، این شرکت دارای 20 سال سابقه فروش می باشد. از خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت، زمین تست، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد، برای مشاوره با کارشناسان مجرب شرکت زرشناسان می توانید با ما در تماس باشید، تا از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوید.

  شرکت زرشناسان

  همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق راه های ارتباطی شرکت زرشناسان با ما در ارتباط باشید

  اینستاگرام زرشناسان

  تلگرام زرشناسان

   

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو

برچسب ها

تماس با تیم زرشناسان