• 09122302215
  • ایران- تهران- بزرگراه فتح - منطقه 18

قیمت فلزیاب اکوناکس ۹۰۰

قیمت فلزیاب اکوناکس ۹۰۰

قیمت فلزیاب اکوناکس ۹۰۰

قیمت فلزیاب اکوناکس ۹۰۰

این فلزیاب بوقی با توجه به ویژگی هایی که دارد و از طرفی با توجه به قیمت رقبای خود یک قیمت بسیار مناسب دارد. شما با فلزیاب اکوناکس equinox 900 دیگر نیاز به اجاره و تهیه هیچ گنج یابی نخواهید داشت.

دستگاه هایی که شرکت ماینلب تولید کرده است، به مرور پیشرفت کرده و معایبی که سری های قبلی داشته اند را برطرف کرده اند.
سری ۹۰۰ این فلزیاب نقطه زن پالسی کاملترین و بهترین تولید از این شرکت می باشد، وزن دستگاه و جمع و جوری آن از مابقی اکوناکس ها بهتر می باشد.

یکی از پر فروش ترین دستگاه های جدید حال حاضر می باشد، که به تازگی تولید شده است. سیستم شناسایی این دستگاه خیلی بالاست و قدرت تفکیک آن یک تکنولوژی جدیدی را در محصولات ماینلب به ارمغان آورده است. این دستگاه کاملا ضد آب می باشد، چراغ قوه و لرزش دست از ویژگی های مثبت اضافه شده این دستگاه هستند.

بهترین عملکرد فلزیاب EQUINOX 900 چگونه است؟

با توجه به ضد آب بودن اکوناکس ۹۰۰ این فلزیاب ضد آب می تواند در مناطق معتدل و بارانی و حتی زیر عمق ۵ متری آب نیز فعالیت داشته باشد. این سیستم با فرکانس های که به عمق زمین می فرستد می تواند تا عمق ۱.۵ الی ۲.۲ متر زمین را کاوش کند و توانایی تشخیص همه فلزات گرانبها در تمامی مکان ها را دارد.

محدوده دمایی، فعالیت این دستگاه از منفی ۱۰ درجه سانتی گراد تا مثبت ۴۰ درجه سانتی گراد می باشد. محدوده دمایی، ذخیره آن منفی ۲۰ الی مثبت ۷۰ درجه سانتی گراد می باشد. اکوناکس ۹۰۰ همچون فلزیاب مانتیکور از فناوری Multi_iQ بهره می گیرد، که به شما در گنج یابی و طلایابی کمک زیادی می کند.

 

قیمت فلزیاب اکوناکس ۹۰۰09122302215
قیمت فلزیاب اکوناکس ۹۰۰
فروش فلزیاب و طلایاب در دتکتاک
09122302215

 

مشخصات فلزیاب اکوناکس ۹۰۰ عبارتند از:

حالت های جست و جو پارک – فیلد – ساحل – طلا
بررسی همه فلزات
پروفایل های سرچ ۸
دکمه پروفایل یوزر بله
فرکانس های عملکرد مالتی – ۴,۵,۱۰,۱۵,۲۰,۴۰
حذف نویز اتوماتیک ۱۹ کانال – دستی
بالانس زمینی اتوماتیک – دستی – ردیابی
حساسیت ۱ تا ۲۸
حجم هدف ۰ تا ۲۵
سطح آستانه ۰ تا ۲۵
شکاف آستانه ۰ تا ۲۵
شناسایی هدف ۱۱۹ بخش بریدگی: آهنی ۰ تا ۱۹ + غیر آهنی ۱ تا ۹۹
تن های هدف ۱ و ۲ و ۵ همه تن ها At – عمق dP
شکست تن (صدا) آهنی – غیر آهنی (t1,t2,t3,t4)
شکافت تن همه صداها قابل تنظیم – ۰ تا ۲۵
سرعت ریکاوری ۱ تا ۸
تنظیمات پیشرفته (Iron Bias) ۰ تا ۹
شاخص عمق ۵ سطح
قسمت های حذف ۱۱۹ قسمت
حالت کوچیک پین پوینت بله
صدای وایرلس بله
طول جمع شده ۶۱ سانتی متر – حالت باز ۱۴۴ سانتی متر
وزن ۱٫۲۷ کیلوگرم
نمایش مونوکروم ال سی دی
نمایش و نور صفحه قفل خاموش – زیاد – متوسط – پایین
چراغ قوه روشن و خاموش
لرزش روشن و خاموش در نواحی
لوپ ۱۱ اینچ دابل دی – ۶ اینچ
صدای خروجی بلندگوی داخلی – هدفون سیمی و بی سیم
باتری ۳٫۷V/5100 mAh
محدوده دمای عملیاتی -۱۰ تا +۴۰ درجه سانتیگراد
محدوده دمای ذخیره سازی -۲۰ تا +۷۰
فناوری کلیدی Multi-IQ

 

تکنولوژی مولتی آی‌کیو ویژه  محصولات شرکت ماینلب استرالیا

اگر شما اندکی با کاوش طلا آشنایی داشته باشید، معمولا محصولات شرکت ماینلب استرالیا هم به خوبی می‌شناسید. چرا که می‌توانید با انواع گنج‌یاب و فلزیاب این شرکت به سادگی به کاوش طلا بپردازید. در اکوناکس equinox 900 از تکنولوژی مولتی آی‌کیو استفاده شده است، تا دقت کاوش طلای شما را افزایش دهد. پس شما با فلزیاب equinox 900 می‌توانید طلا در مقدار کم، سکه و انگشتر باستانی را به سادگی پیدا کنید.

 

دارای حالت پین پوینت یا گنج‌یابی نقطه زن

معمولا اپراتورهای حرفه‌ای برای کاوش طلا در کنار استفاده از یک فلزیاب فرکانسی یک نقطه زن هم با خود می‌برند، تا دقت و سرعت کاوش آن‌ها بیشتر شود. اما با دستگاه نقطه زن equinox 900 به هیچ فلزیابی به صورت مکمل نخواهد داشت؛ چرا که این حالت به صورت تخصصی در این گنج‌یاب تعریف شده است.

 

قیمت فلزیاب اکوناکس ۹۰۰09122302215
قیمت فلزیاب اکوناکس ۹۰۰
فروش فلزیاب و طلایاب در دتکتاک
09122302215

 

بالانس زمین به صورت اتوماتیک و دستی

در زمان کاوش طلا ممکن است در زمین شوره‌زار و یا در زمین با خواص مغناطیسی و معدنی بالا قرار داشته باشید. این نوع زمین‌ها منجر به خطای دستگاه می‌شوند. شما با فلزیاب اکوناکس ۹۰۰ می‌توانید به سادگی زمین را بالانس کنید و هیچ سیگنال اشتباهی مبنی بر طلا، نقره، الماس، جواهر، گنج و دفینه دریافت نخواهید کرد.

 

سیستم وایرلس و ویبره بسیار قوی

در محصولات شرکت ماینلب استرالیا معمولا تمرکز کاوشگر بسیار مهم است. شما با equinox 900 می‌توانید به سادگی از هدفون بی‌سیم و یا اسیپیکرهای خارجی قوی استفاده کنید. در زمان کاوش زیر آب تا عمق ۵ متری نیز می‌توانید از قابلیت ویبره آن استفاده کنید و متوجه وجود طلا و انواع گنج شوید.

 

دارای نور پس زمینه و چراغ قوه ویژه حالت کاوش طلا در شب

اگر شما یک کاوشگر حرفه‌‌ای طلا باشید، قطعا برخی مواقع به کاوش در شب نیاز دارید. شما می‌توانید برای دقت و کیفیت بالاتر از تجهیزات نقطه زن equinox 900 استفاده کنید. نور پس‌زمینه، LCD رنگی و همچنین چراغ قوه مخصوص برای کار کردن در شرایط تاریکی بسیار مفید خواهد بود. البته باید به این نکته هم اشاره کرد که این تجهیزات به هیچ‌وجه جلب توجه نمی‌کنند.

قابلیت کار در شرایط سخت آب و هوایی

معمولا اکثر گنج‌یاب‌های نقطه زن و یا فرکانسی در یک بازه دمایی خاص می‌توانند بازدهی مناسب داشته باشند. اما دقت و کیفیت فلزیاب اکوناکس ۹۰۰ به حدی بالا است که شما می‌توانید در دمای منفی ۲۰ درجه تا دمای مثبت ۷۰ درجه بدون هیچ خطایی به کاوش طلا بپردازید.

 

دارای گواهی نامه IP68

معمولا اپراتورهای تازه کار تصور دارند که گواهی‌نامه IP68 فقط برای کار کردن فلزیاب اکوناکس ۹۰۰ در زیر آب است. اما باید گفت که این گنج‌یاب می‌تواند در محیط‌های پر از گرد و غبار و شن هم به خوبی کار کند. در این حالت دقت دستگاه شما برای سالیان طولانی حفظ می‌شود.

 

دارای کویل ۱۱ دایل و ۶ اینج گرد

معمولا کسانی که کاوش طلا را به صورت تخصصی انجام می‌دهند نوع کویل و همچنین اندازه آن را به دقت بررسی می‌کنند. اکوناکس equinox 900 دارای دو مدل کویل رایج است و شما به سادگی می‌توانید از این تجهیزات در هر فضایی استفاده کنید.

کاوش در محیط‌های مختلف

گنج یاب اکونوس ۹۰۰ می‌تواند در چهار حالت محیط مختلف شامل Park ،Beach ،Field ،Gold به کاوش طلا بپردازد. در این حالت شما می‌توانید در هر محیطی با توجه به ویژگی‌های دارد که یک کاوش طلای عالی داشته باشید.

فلزیاب اکوناکس equinox 900 می تواند حتی در زیر آب هم برای شما الماس، طلا، جواهر و سکه های قدیمی را پیدا کنید. این گنج یاب تا عمق ۵ متری بالاترین دقت بدون هیچ خطایی را دارد.

 

قیمت فلزیاب اکوناکس ۹۰۰09122302215
قیمت فلزیاب اکوناکس ۹۰۰
فروش فلزیاب و طلایاب در دتکتاک
09122302215

 

سوال خیلی از افراد این است که آیا اکوناکس ۹۰۰ قدرت تفکیک فلزات را دارد یا خیر؟

جواب این سوال بله است، اکوناکس ۹۰۰ را می توانید روی حالت gold تنظیم کرد و فقط طلا را برای شما شناسایی کند. تنظیمات دیگر دستگاه می توانید اشیاء بی ارزش را حذف کنید و حالت کاربری را در شناسه هدف خود روی غیر آهنی تنظیم کنید. غیر آهنی بودن آن باعث می شود فلزات گرانبها مانند طلا و جواهرات و نقره را برای شما کاوش کند.

محصولات شرکت ماینلب استرالیا از لحاظ قدرت تفکیک خیلی قدرتمند هستند. که اکوناکس ۹۰۰ هم جزوه بهترین های همین شرکت است. برای تفکیک و همچنین عمق های زیاد می تواند به راحتی اهداف پنهان شده درون زمین را برای شما عزیزان شکار کند.

لوپ های به کار شده در فلزیاب اکوناکس ۹۰۰ دو عدد است، که از دو لوپ می توانید برای تفکیک و عمق زنی زیاد استفاده کنید. این سیستم به نسبت قیمتی که دارد عملکرد عالی دارد و در سال ۲۰۲۳ توانسته نیاز و رضایت مندی مشتری ها را جلب کند.

در نهایت توصیه ما برای شما این است که حتما از شرکت معتبر خرید کنید، تا از خدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید. برای خرید فلزیاب و اطلاع از قیمت دستگاه می توانید باشرکت زرشناسان در ارتباط باشید، این شرکت دارای 20 سال سابقه فروش می باشد. از خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت، زمین تست، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد، برای مشاوره با کارشناسان مجرب شرکت زرشناسان می توانید با ما در تماس باشید، تا از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوید.

شرکت زرشناسان

همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق راه های ارتباطی شرکت زرشناسان با ما در ارتباط باشید

اینستاگرام زرشناسان

تلگرام زرشناسان

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با تیم زرشناسان