• 09122302215
  • ایران- تهران- بزرگراه فتح - منطقه 18

قیمت فلزیاب شاقولی

قیمت فلزیاب شاقولی

قیمت فلزیاب شاقولی

قیمت فلزیاب شاقولی

قیمت فلزیاب شاقولی: این ابزار از ساده ترین وسایل پیدا کردن گنج به شمار میرود که در قیمت ، شکل ها و اندازه های گوناگونی یافت می شود. فلزیاب شاقولی از دستگاه هایی که در پیدا کردن گنج به کار میرود. شاغول یا شاقول یا شاهول جسم یا گلوله‌ای سنگی یا فلزی است که آن را به ریسمانی سبک آویزان می کند.

 

قیمت فلزیاب شاقولی09122302215
قیمت فلزیاب شاقولی
سنسورفروش فلزیاب وطلایاب در دتکتاک
09122302215

 

کاربرد فلزیاب شاقولی

بسیاری بر این باورند که برای اینکه شاقول بتواند فلزیابی کند باید از جنس برنجی با خلوص بالای ۹۹ درصد باشد و برخی نیز معتقد هستند که نوع جنس شاقول مهم نبوده و عامل مهم مهندسی ساخته شدن آن است. عواملی همچون جنس جیوه ، چگالی جیوه ، درصد خلوص جیوه، درصد ارتعاش جیوه از دیگر عوامل تاثیر گذار و مهم هستند که باید به آنها توجه شود و به صورت کلی جیوه های آزمایشگاهی بهتر از جیوه های صنعتی موجود در بازار هستند. به عقیده کاوشگران این وسیله توانایی پیدا کردن حفره های زیر زمینی ، مجاری آب ، قنات ، گنج و دفینه های زیر زمین را دارد نوع خوراک خور این وسیله توانایی پیدا کردن اهداف همجنس خوراک مورد استفاده را دارد.

 

طرز کار شاقول

مهم نیست که جنس شاقول برنج ، چوب انار یا عناب و یا هرچیز دیگری مهم این است که فرم و شکل شاقول مهندسی و قابل قبول برای جیوه باشد. البته و صد البته جنس جیوه در فلزیاب های شاقولی بزرگترین مسئله می باشد. جیوه ، نوع جیوه ، چگالی جیوه ، درصد خلوص جیوه و درصد ارتعاش جیوه از مهمترین مسائل در باره ی فلزیابی و طلایابی با شاقول می باشد. همچنین دقت شاقول جیوه ای به وزن و ابعاد و نحوه استفاده از شاقول بستگی دارد.

 

قیمت فلزیاب شاقولی09122302215
قیمت فلزیاب شاقولی
سنسورفروش فلزیاب وطلایاب در دتکتاک
09122302215

 

قیمت شاقول جیوه ای

شاقول گنج یابی و نحوه کار کردن با آن بر اساس بسیاری از فاکتورها تعیین می شود. از مهمترین آنها میتوان به نوع جیوه به کار گرفته شده در آن ، جنس ساخت شاقول کیفیت طراحی اشاره نمود. این نوع شاقول ها با نام های دیگری همچون شاقول گنج یاب ، شاقول فلزیاب نیز استفاده می شود. عمق زنی با شاقول جیوه ای به تمرین بسیار زیادی نیاز دارد و تجربه اپراتور در این زمینه میتواند عامل تعیین کننده باشد. قیمت دستگاه شاقولی با توجه به جنس ، کیفیت و نیز به طراحی ساخت بستگی دارد که ممکن است در بازار قیمت آن متغییر باشد.

 

انواع فلزیاب شاقولی
  • شاقولی RPM-1 ساخته شده از برنج و دارای روکش آب طلا
  • فلزیاب شاقولی RPM-2 ساخته شده از برنج و دارای روکش آب طلا
  • شاقولی RPM-3 ساخته شده از برنج و دارای روکش نیکل و کرم
  • فلزیاب شاقولی RPM-4 ساخته شده از آلومینیوم

 

قیمت فلزیاب شاقولی09122302215
قیمت فلزیاب شاقولی
سنسورفروش فلزیاب وطلایاب در دتکتاک
09122302215

 

قیمت شاقول برنجی

نوعی از شاقول دارای مخزن جیوه که از آن اکثرا برای اکتشافات زیر زمینی و حفاری ماننده کشف و احداث چاه آب ، پیدا کردن فلزات و گنج یابی استفاده می‌شود. شاقول برنجی کاربرد های متنوعی دارد که بسته به کارایی خود می توانید ازآن استفاده کنید. شاقول برنجی نیز دارای ویژگی هایی می باشد.

 

از جمله ویژگی شاقول برنجی عبارت اند از :

  • ساخته شده از برنج
  • ساخت کشور ایران
  • مناسب برای کارهای بنایی و کاشی‌کاری
  • آبکاری شده جهت افزایش مقاومت به خوردگی

 

قیمت فلزیاب شاقولی09122302215
قیمت فلزیاب شاقولی
سنسورفروش فلزیاب وطلایاب در دتکتاک
09122302215

 

نتیجه گیری

در نهایت توصیه ما برای شما این است که حتما از شرکت معتبر خرید کنید، تا از خدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید. برای خرید فلزیاب و اطلاع از قیمت دستگاه می توانید با شرکت زرشناسان در ارتباط باشید، این شرکت دارای 20 سال سابقه فروش می باشد. از خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت، زمین تست، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد، برای مشاوره با کارشناسان مجرب شرکت زرشناسان می توانید با ما در تماس باشید، تا از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوید.

شرکت زرشناسان

همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق راه های ارتباطی شرکت زرشناسان با ما در ارتباط باشید

اینستاگرام زرشناسان

تلگرام زرشناسان

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با تیم زرشناسان