• 09122302215
  • ایران- تهران- بزرگراه فتح - منطقه 18

معرفی بهترین ردیاب و شعاع زن

معرفی بهترین ردیاب و شعاع زن

معرفی بهترین ردیاب و شعاع زن

معرفی بهترین ردیاب و شعاع زن

با معرفی بهترین ردیاب و شعاع زن و خرید فلزیاب اطلاعات لازم و کافی را در اختیار شما کاربران گرامی و عزیز قرار دهیم. ردیاب و شعاع زن ها در صنف دفینه یابی و گنج یابی مورد استفاده قرار می گیرد. نسبت به سایر فلزیاب ها دارای قدمت بیشتری هستند. اگر شما بخواهید در یک منطقه وسیع با استفاده از فلزیاب شروع به کاوش کنید. مدت زمان زیادی را باید صرف کنید تا بتوانید به نتیجه مطلوب برسید. ذکر این نکته نیز الزامی است که محدوده عملکرد فلزیاب ها بسیار محدود تر از ردیاب و شعاع زن ها است. این محدودیت ها باعث شد. تا استفاده از شعاع زن ها و ردیاب ها بسیار سریع یک منطقه وسیع را در مدت زمان کوتاه کاوش کنند. به همین منظور استفاده از شعاع زن ها یا نقطه زن ها بسیار متداول شده است.

 

عملکرد شعاع زن حرفه ای

شعاع زن و ردیاب ها بر اساس انتشار امواج و فرکانس های خاص عمل می کنند. این بدین معناست که برای هر کدام از فلزات که درای فرکانس خاص هستند. که با انتشار این فرکانس در محیط محل مورد کاوش باعث می شود فلز مورد نظر را ردیابی کنند. بر خلاف تصور عامه ردیاب ها عملکرد دیجیتال ندارند و بیشترین نقش را اپراتور ها ایفا می کنند. بر خلاف فلزیاب ها که سیستم را روشن می کنید و هیچ تاثیری در عملکرد دستگاه فلزیاب ندارید و هر جا فلز باشد به شما هشدار می دهد.

نحوه استفاده از ردیاب ها و شعاع زن ها با دستگاه فلزیاب و گنج یاب و طلا یاب فرق دارد و نیازمند تجربه اپراتور است. برای مهارت یافتن در این زمینه حداقل باید یک سال با سیستم ردیاب کار کنید تا بتوانید به مهارت لازم دست پیدا کنید. علاوه بر این که کار با ردیاب ها نیاز به آموزش و کسب مهارت لازم دارد. آنالیز و تفسیر کار پیچیده ایی است و انتظار داشتن نتیجه سریع کار بیهوده ایی است.

 

بهترین دستگاه شعاع زن طلا

در ادامه این مقاله به معرفی بهترین دستگاه شعاع زن طلا خواهیم پرداخت. در این مقاله دستگاه هایی را نام برده ایم که در بین مشتریان همیشگی شرکت زرشناسان بسیار محبوب و پرفروش بوده است. برای انتخاب بهترین دستگاه شعاع زن طلا برای نیاز خود، بهتر است. با توجه به نیازها و بودجه خود، از مشخصات فنی و ویژگی‌های هر دستگاه، به عنوان یک مشتری آگاه، بهترین تصمیم را بگیرید.

 

ردیاب رادیون ۲۰۲۰

کم حجم ترین و پیشرفته ترین سیستم سال ۲۰۱۷، تکنولوژی جدید و دیده نشده در این دستگاه استفاده شده که در جهت بالا بردن دقت و قدرت بهینه سازی شده است. شعاع زن رادیون ۲۰۲۰ با تکنولوژی جدید و دیده نشده که در جهت بالا بردن دقت و قدرت بهینه سازی شده است. قدرت کاوش این ردیاب حرفه ای طلا در عمق ۲۰ متری با سوپر سنسور های چند جهته برای کاوش اعماق زمین مناسب می باشد. توانایی کاوش فلزات و غیر فلزیات که دارای حوزه های مغناظیسی و واکنش های یونی شده اند در شعاع ۲۰۰۰ متری را دارد.

 

معرفی بهترین ردیاب و شعاع زن09122302215
معرفی بهترین ردیاب و شعاع زن
فروش فلزیاب وطلایاب در دتکتاک
09122302215

ردیاب aks

دستگاه ردیاب AKS، در یافتن گنج طلا مظهر برتری است، چرا که این دستگاه استثنایی فراتر از انتظارات ساخته شده است. با پیشرفت و توسعه توان پردازش سیگنال الکترومغناطیسی، درصد موفقیت قابل توجه آن تا ۹۳٫۸ درصد افزایش یافت. AKS دستگاهی

معرفی بهترین ردیاب و شعاع زن09122302215
معرفی بهترین ردیاب و شعاع زن
فروش فلزیاب وطلایاب در دتکتاک
09122302215

 

شعاع زن حرفه ای st 3000

ردیاب اس تی ۳۰۰۰ برای شناسایی فلزات گرانبها و شکاف های دفن شده و طولانی مدت گمشده در مدت زمانی کوتاهی ساخته شده اند. دستگاه st 3000 بهترین دوست شکارچیان گنج در زمین های بزرگ است. همان طور که مشخص است، برای دشوار ترین مسئله شکارچیان میتوان استفاده نمود. این شعاع زن حرفه ای طلا نتایج بسیار خوبی را در سازه های زمین معدنی و زمین های سخت به دست می آورد. همچنین می تواند تا شعاع ۱۸۰۰ متر را برای شما به جستجو بپردازد. البته این دستگاه می تواند تا عمق ۱۵ متر زیر زمین را به جستجو بپردازد.

معرفی بهترین ردیاب و شعاع زن09122302215
معرفی بهترین ردیاب و شعاع زن
فروش فلزیاب وطلایاب در دتکتاک
09122302215

 

ردیاب گلد هانتر

این ردیاب علاوه بر ردیابی فلزات با ارزش قادر است که فضاهای خالی و سنگهای قیمتی را نیز ردیابی نماید. ردیاب گلد هانتر نوعی که شما آن را از لیست انتخاب خواهید کرد، تا ۳۵ متر زیر زمین جستجو می کند. هنگامی که دستگاه سیگنال را دریافت می کند سیگنال را بطور خودکار به سمت هدف هدایت می کند. ردیاب گلد هانتر (Gold Hunter) یکی از دستگاه‌های طلا‌یابی و جستجوی فلزات است که برای شناسایی مواد فلزی و غیرفلزی در زمین استفاده می‌شود. این دستگاه از تکنولوژی جدیدی برای شناسایی مواد فلزی و غیرفلزی استفاده می‌کند و دارای قابلیت‌هایی مانند تشخیص مواد فلزی در عمق‌های مختلف، تشخیص نوع فلزات، تشخیص مواد غیرفلزی، تشخیص مواد معدنی و آب‌های زیرزمینی است.

 

معرفی بهترین ردیاب و شعاع زن09122302215
معرفی بهترین ردیاب و شعاع زن
فروش فلزیاب وطلایاب در دتکتاک
09122302215

قیمت دستگاه شعاع زن طلا

به دلیل نوسانات ارزی و وجود تورم قیمت دستگاه شعاع زن طلا بسیار متغیر است. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.  همانطور که مستحضر هستید شرکت زرشناسان بیش از دو دهه است. که در زمینه تولید انواع فلزیاب تصویری، فلزیاب پالسی، فلزیاب انتن راداری و دستگاه های معدن یاب فعالیت می کند. برای خرید فلزیاب با شرکت آسیا مدرن در ارتباط باشید، تا از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوید.

در آخر توصیه ما برای شما در عزیزان این است که حتما از شرکت های معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت زرشناسان  است که دارای ۲۰سال سابقه فروش میباشداز خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت،زمین تست،خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد. برای اطلاع از قیمتفلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر راجب دستگاه و شرایط خرید به سایت زرشناسان مراجعه کنید.

نتیجه گیری

در نهایت توصیه ما برای شما این است که حتما از شرکت معتبر خرید کنید، تا از خدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید. برای خرید فلزیاب و اطلاع از قیمت دستگاه می توانید باشرکت زرشناسان در ارتباط باشید، این شرکت دارای 20 سال سابقه فروش می باشد. از خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت، زمین تست، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد، برای مشاوره با کارشناسان مجرب شرکت زرشناسان می توانید با ما در تماس باشید، تا از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوید.

شرکت زرشناسان

همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق راه های ارتباطی شرکت زرشناسان با ما در ارتباط باشید

اینستاگرام زرشناسان

تلگرام زرشناسان

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو

برچسب ها

تماس با تیم زرشناسان